Türkçe    English
 
TÜRKİYE'NİN
İLK E-DIŞ TİCARET
UZMANLARI

Tıklayınız

YORKTRADE & ÇİN

Yorktrade Üniversiteler


YILIN EN İLGİNÇ
DIŞ TİCARETİ

Milli Eğitim Bakanlığı


YORKTRADE
İletişim Merkezi

İstanbul : 212 233 84 14
.:: YORKTRADE E-POSTA ::.

E-mail
Şifreniz
 

- YENİ MAİL - 

YORKTRADE

DEVLET BAKANIMIZ SAYIN KÜRŞAD TÜZMEN VE İŞADAMLARIMIZLA BİRLİKTE ÇİN HALK CUMHURİYETİNDEYDİ

Devlet Bakanımız Sayın Kürşad TÜZMEN başkanlığında, Asya-Pasifik Ülkeleri ile Ticari ve Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi Stratejisi çerçevesinde işadamlarımızın katılımıyla ülkemiz ihraç ürünlerinin tanıtımı, ihracatçı firmalarımızın dış pazar paylarında artış sağlanması ve iki ülke iş çevreleri arasındaki işbirliği imkanlarını arttırabilmek amacıyla, Müsteşarlığımız koordinatörlüğü ve Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizatörlüğünde Çin Halk Cumhuriyeti’ne yönelik (Şanghay ve Pekin) “Ticaret Heyeti Programı” düzenlendi.

Pekin’de Devlet Bakanı Sayın Kürşat Tüzmen’in öncülüğünde T.C. Pekin Büyükelçiliği Ticaret Baş müşaviri Zülfikar Kılıç, T.C. Şanghay Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Göktuğ Bayrı, Garanti Bankası ÇHC Temsilcisi Noyan Rona, Türk-Çin İş Konseyi Başkanı Yavuz Onay’ın katılımıyla Türk İşadamları Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

YORKTRADE ikili firma görüşmeleri neticesinde ÇİN – YORKTRADE FOREIGN TRADE INSTITUTE temelleri atıldı…


Yorktrade olarak Türk – ÇHC İlişkilerinde Yeni Bir Başlangıç – İş Yatırım ve Ticaret Fırsatları Konulu toplantıya katılındı.

ÇHC Ekonomisi ve Yatırım Olanakları , Türkiye’nin Sağladığı Ticaret ve Yatırım İşbirliği İmkanları görüşüldü.

Yorktrade olarak TC. Pekin Büyükelçisi SN. Oktay Özüye’nin Devlet Bakanımız Sn. Kürşad Tüzmen ve Beraberindeki Heyet Onuruna verdiği resepsiyona katılındı.

Ping Gu Ekonomik Gelişme Bölgesi Ziyaret Edildi.

Şanghay ve Pekin’i kapsayacak şekilde Çin Halk Cumhuriyeti’ne yönelik yeni mal ve hizmet ihracat imkanlarının yaratılması amacıyla düzenlenen söz konusu Ticaret Heyeti, Müteahhitlik ve Müşavirlik Heyeti Programına inşaat malzemeleri, mermer ve traverten, kimyasallar, demir-çelik ürünleri, madeni eşya, otomotiv yan sanayii, makine, deri, işlenmiş deri ve kimyasalları, ev tekstili ve gıda sektörleri ağırlıklı olmak üzere imalatçı ve ihracatçı tüm firmalar katıldı.

Yorktrade 2003 ©     Bu web sitesinde yayımlanan tüm içerik ve görsel tasarım Yorktrade adına tescillidir.